Sigorta

 

vdf Sigorta Hizmetleri, geniş deneyimi ve müşteri ihtiyaçlarının tespit edilerek karşılanması için geliştirilen özel ürün yelpazesi ile, 2017 yılında da müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmiştir.

Toplam 11 sigorta şirketinin acentesi olarak faaliyet gösteren vdf Sigorta Hizmetleri, markalı kasko, trafik, uzatılmış garanti ve kredi koruma sigortaları gibi birçok branşta bireysel ve grup müşterilerine hizmet vermektedir.

VW grup markalarının Yetkili Satıcıları bünyesinde faaliyet gösteren vdf Sigorta, 2017 yılında bayilerdeki şube sayısını 2016 yılına göre 1 adet daha artırarak 61 şubeye ulaşmıştır.

vdf Sigorta Hizmetleri, Volkswagen Kasko ile başlayan ve SEAT, Škoda, Audi, Scania ve MAN Kasko ile devam eden markalı kasko ürünleriyle, markalara özel teminatlar sunarak sektöründe fark yaratmaktadır.

Toplam net prim üretimi ve yaşayan poliçe adedi bakımından 2017 yılında da en büyük acente unvanını koruyan vdf Sigorta, toplam net prim üretimini 372.991.862 TL'ye getirmiştir.vdf Sigorta, 2017’de poliçe adedinde 324.280 poliçeye ulaşmıştır.